Milí rodiče a děti,

během úterka bych vám dovezla nějaké další úkoly. Jen jsem vás moc chtěla prosit, jestli byste mi hotové listy nenachystali a nepodepsali, abych si je mohla zkontrolovat a věděla, jak vám to jde. Velice děkuji a věřím, že se máte hezky v těch slunečných dnech. Pokud byste cokoli potřebovali, volejte, pište.

Moc na Vás myslím a přeji hodně sil. M

Přírodověda:

Dobrý den, i v přírodovědě je třeba pokračovat :-). Právě probíráme kapitolu Člověk a jeho zdraví. Vaším úkolem do 20.3.2020 bylo nastudovat kapitoly Kostra, Svalová soustava, Kůže - vnější ochrana těla a Nepostradatelný dech (učebnice str. 53 - 57 + pracovní sešit) a udělat zápis do sešitu.

Od 23.3 do 27.3. kapitoly Neúnavné srdce a Trávicí soustava (str. 58,59 + pracovní sešit) - nastudujte a zapište do sešitu.

Všechny Vás zdravím a těším se na Vás. Ivana P. (kdybyste potřebovali, volejte tel. 736 657 290)

Milí rodiče a milé děti,

úkoly jsem vám rozvezla do schránek, věřím, že jste je všichni našli.:o) Angličtinu, prosím, procvičujte online ( klidně sbírejte diamanty z královské koruny) nebo se dívejte na filmy v anglickém znění s českými titulky, to bude moc fajn.

Z vlastivědy vás paní učitelka Bára prosí o další dva kraje v řadě a výpisky z nich.

Včera jsem se dívala na ČT2, když Učí telka a vlastivěda tam byla fajn, tak kdybyste měli možnost, podívejte se.

Paní učitelka Ivanka vám sem také dodá další látku, nebojte :o)).

Moc na Vás všechny myslím, opatrujte se, opakujte, procvičujte a hlavně užívejte sluníčka.

Hezké dny Vám všem.

Kdybyste potřebovali s čímkoli pomoci, volejte.

Děkuji. M

Tipy na procvičování (děti znají ze školy) od www.didakta.cz

Přístupové kódy na www.didakta.cz POUZE PRO NAŠI ŠKOLU!!!
Login: crna910@didakta.cz
Heslo: Y94V

• aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku https://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).

Milí rodiče,

ráda bych vás informovala o nastalé situaci, ale zatím vím jen to, co vy z médií. Pokud budu vědět něco dalšího, budu vás okamžitě informovat.

Na tyto stránky vám budu posílat pro děti domácí práci a jestli bych vás mohla poprosit, budu ráda, když na děti dohlédnete, aby udělaly alespoň jednu stránku MA a Čj denně. Neberte to, prosím jako domácí úkol, ale jako práci, kterou by dělaly ve škole. Děti by měly mít zatím dostatek materiálů, ale v příštím týdnu, pokud bude škola ještě zavřená, bych vám dodala další práci.

Velice vám děkuji za pomoc a spolupráci a pokud byste cokoli potřevobali, neváhejte mě kontaktovat.

Krásné a snad už i slunečné dny.

Zatím přikládám stránky, na kterých děti můžou procvičovat učivo. Tyto odkazy jsou nyní otevřeny na několik týdnů ZDARMA, pouze na některých stránkách je nutná registrace.

www.umimecesky.cz/

www.gramar.in/cs/#3

www.skolakov.eu/

www.fraus.cz/ucenidoma

Instrukce, jak použít promo kód UCIMESEDOMA:

1. Zadejte na počítači internetovou adresu www.vcelka.cz
2. Vpravo nahoře klikněte na červené tlačítko Vstup do aplikace
3. Zadejte postupně Váš email, heslo a další údaje potřebné pro registraci
4. Po dokončení registrace klikněte na tlačítko Přidejte prvního čtenáře
5. Postupujte dle instrukcí dokud neuvidíte seznam cvičení nově vytvořeného čtenáře
6. Klikněte na zelené tlačítko Použít promo kód
7. Vepište promo kód UCIMESEDOMA a klikněte na tlačítko Použít
8. Nyní můžete Včelku zdarma využívat po dobu 6 týdnů!

* V případě, že již registraci ve Včelce máte, první čtyři kroky přeskočte a začněte krokem 5.

www.matyskova-matematika.cz

Děti ve škole dostaly objednávkové katalogy knih z nakladatelství Albatros.

Pokud máte zájem, vyplňte a podepište objednávkový list + odevzdejte danou částku do 13. 3. 2020

Vážení a milí rodiče,

srdečně vám děkujeme za Vaši pomoc při chystání občerstvení na rodičovskou kavárnu. Jste úžasní a jsme rádi,že jste s námi. Čistý zisk z naší kavárny byl 3298 Kč. Děkujeme krásně, ale víc než peníze nás těší, že jste tu byli. :o) Děkujeme.

PS: Speciální dík patří paní Košťákové a paní Homutové.

DĚTI VE ŠKOLE DOSTALY ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU NA ŠKOLU V PŘÍRODĚ

INFORMACE O ŠKOLE V PŘÍRODĚ

Termín konání: 15. 6. - 19. 6. 2020

Místo pobytu: RS Blaník, Smršťov, 257 06 Louňovice pod Blaníkem

PŘEDPOKLÁDANÁ CENA: 3 000 Kč - zahranuje: 5x denně stravu a pitný režim, program "Tajemství lesní říše"  (1. - 2. třída), "Cromagnon" (3. - 5. třída) na celý pobyt a dopravu.

ZÁLOHU 1 000 kč uhradit do 27. 1. 2020

DOPLATEK 2 000 Kč nejpozději do 9. 6. 2020