ŽÁCI ZŠ MAJÍ VE DNECH 17.ÚNORA A 8.DUBNA ŘEDITELSKÉ VOLNO 

ŘEDITELSKÉ VOLNO.pdf (161432) 

 
 

Vážení rodiče/ vážení zákonní zástupci,

se souhlasem vedení odboru školství města Mělník provádíme nezávazný anonymní průzkum Vašeho zájmu o služby soukromé pedagogicko-psychologické poradny, která by v budoucnosti mohla být na Mělnicku založena.

Jednalo by se o pobočku "Pražské pedagogicko psychologické poradny, s. r. o." - soukromé poradny poskytující psychologické a speciálně pedagogické služby ve školství, zapsané v rejstříku MŠMT ČR jako školské poradenské zařízení podle Zákona 561/2004 Sb. (školský zákon) v platném znění – jejíž závěry, zprávy a doporučení mají stejnou platnost jako ze státní pedagogicko-psychologické poradny. Poradna poskytuje poradenskou péči dětem a mládeži ve věku od 3 let do ukončení středoškolského studia nebo vyššího odborného vzdělávání, rodičům a učitelům z celé ČR. (Poradna v Praze byla založena v roce 1993, od roku 2010 také své poradenské služby poskytuje ve Středočeském kraji pobočka v Říčanech u Prahy). Více informací o poradně najdete na https://www.pppp.cz/.

 

Prosíme Vás o vyplnění následujícího dotazníku, který obsahuje jen dvě otázky a je zcela anonymní. Dotazník lze vyplňovat do 20. 12. 2019:

https://www.survio.com/survey/d/W3A6Z7W9W3N9H6U9Q

 

 

 
 

Vstup do areálu školy je umožněn od  6.30h, v 7.55h branky zamykáme.

Nová budova je pro žáky 3.,4.,5.ročníku otevřena od 7.45h

V době vyučování, ale i v době probíhajících zájmových aktivit, je návštěva rodičů (zákonných zástupců) možná pouze po předchozí domluvě nebo v případech mimořádných okolností (např. nevolnost žáka, úraz či návštěva lékaře). Zazvoňte u branky (u parkoviště) a vyčkejte příchodu zaměstnance, který vám odemkne.