ŠKOLNÍ DRUŽINA – INFORMACE PRO RODIČE

NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ BEZPEČNOSTNÍ RADY STÁTU ZE DNE 10. 3. 2020 JE OD 11. 3. 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘEN PROVOZ ZÁKLADNÍ ŠKOLY, ŠKOLNÍ DRUŽINY, ŠKOLNÍ JÍDELNY, KROUŽKŮ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY.

NÁVRAT DO ŠKOL BUDE VYHLÁŠEN KOMPETENTNÍMI ORGÁNY VE SDĚLOVACÍCH PROSTŘEDCÍCH A NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY

Ve školním roce 2019/2020 bude ŠD pracovat denně od 6,30h do 7,40h a od 11,40h do 16,30h.

V případě uvolňování žáků ze ŠD jinak, než je na Přihlášce nebo Zmocnění, sdělí tuto skutečnost rodiče vychovatelkám písemně na formuláři pro uvolnění žáka. Formuláře jsou k dispozici na webových stránkách školy, nebo ve školní družině u vychovatelek. Žák nemůže být uvolněn jenom na základě telefonické či jiné ústní dohody.

Do ŠD dítě potřebuje oblečení na hřiště (tepláky, mikinu, vhodnou obuv – do sáčku v šatně). Děti se mohou převlékat i do učebny – oblečení nosí ve školní tašce. V ŠD je zajištěn pitný režim, je třeba, aby dítě mělo vlastní lahvičku.

Dejte dětem balení papírových kapesníků. Pokud máte možnost přinést papíry na kreslení – použité, tištěné z jedné strany, budeme rádi. Děkujeme.

Úplata za ŠD činí za 1. pololetí 400,- Kč. Úplata je splatná do konce měsíce září a hradí se hotově u vychovatelek školní družiny.

Žáci 3., 4. a 5. třídy, kteří navštěvují ŠD musí mít ve staré budově školy také přezůvky.