KONZULTACE ŽÁK+RODIČ+UČITEL - 12. - 14. 11. 2018

MILÍ RODIČE, ZAPISUJTE SE, PROSÍM, DO TABULKY VYVĚŠENÉ PŘED NAŠÍ TŘÍDOU, DĚKUJI A TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ, K. S.

Vážení rodiče, rádi bychom vás v úterý 20. 11. 2018 pozvali na vánoční tvoření s dětmi, kde společně připravíme výrobky na vánoční jarmark. Začneme v 16:00 a přidat se můžete kdykoli. Tvořit budeme v nové budově. Budeme rádi za jakékoli vaše nápady. Bližší informace ve družině nebo u Markéty Nagyové.

Velké poděkování paní Rozboudové za šifru a následné putování za dobrotami a paní Eisenhammerové za dobroty.

Moc jsme si to užili, děkujeme, děti 2. třídy a paní učitelky

BRUSLENÍ

KAŽDÝ PÁTEK  od 5. 10. do 14. 12. 2018

CENA 1 LEKCE JE 40 Kč

Kdo nemá vybavení, může si je na celý kurz zapůjčit na ZIMNÍM STADIONU MĚLNÍK, nutno předem domluvit. Kontakty: 315 623 366, 608 233 340

PODROBNÉ INFORMACE DOSTALY DĚTI PÍSEMNĚ (návratka)

DOMÁCÍ ÚKOLY

pondělí + středa MATEMATIKA, procvičujte s Vašimi dětmi sčítání a odčítání do 25

úterý + čtvrtek ČESKÝ JAZYK, ČTENÍ průběžně celý týden

ČTENÍ JE VELMI DŮLEŽITÉ. ČTĚTE KAŽDÝ DEN TROCHU A PRAVIDELNĚ.

Děti si odnesly domů OTÍKOVU ČÍTANKU, kde pokračují ve čtení, kdo dočetl, vybírá si vlastní knihu ze které si doma čte.

ZAVEDLA JSEM ZÁLOŽKY, které budu každý pátek kontrolovat, VÁS PROSÍM O PODPIS A ČÍSLA PŘEČTENÝCH STRAN (na záložku), děkuji za spolupráci, K. S.

ČJ - UČÍME SE DRUHY VĚT - oznamovací, rozkazovací, tázací a přací

- PROCVIČUJEME ABECEDU - řazení slov podle abecedy

PRVOUKA-učíme se dny v týdnu, měsíce, roční doby, dopravní značky a bezpečnost v silničním provozu

úkoly již necháváme na dětech, aby si zapamatovaly, co mají doma udělat...ve většině případů se jim to daří, Vás prosím jen o dohled