Milí rodiče,prosíme vás, nedávejte dětem na výlet do IQ landie cenné věci (mobily, tablety). Děkujeme.

Dne 21. 3. 2019 pojede celá škola na výlet do IQ Parku v Liberci.

Vstupné hrazeno z výtěžku za "Kavárnu". Prosíme o úhradu dopravy 200 Kč.

Děti budou mít odhlášený oběd, dejte jim dostatečně velkou svačinu.

Návrat kolem 14 hod.

Milí rodiče a přátelé školy,

děkujeme za podporu akce KAVÁRNA, které jste se v hojném počtu zúčastnili.

Díky Vám naše třída dosáhla krásného zisku 3 825 Kč. Patří Vám velké poděkování!

Věříme, že i  Vám  se u nás líbilo.

Děti ve škole dostaly objednávkové katalogy knih z nakladatelství Albatros.

V případě zájmu, prosíme vyplněný a rodiči podepsaný objednávkový list + částku za knihu odevzdat do 20. 3. 2019

Milí rodiče,

v letošním školním roce pojedeme na školu v přírodě do Stromkovic u Jablonce nad Jizerou do Horské chaty Vejpálka  https://vejpalka.cz/ a to v termínu od 3. 6. do 7. 6. 2019. Celková cena za školu v přírodě bude kolem 2000 Kč, částku upřesníme během března, podle počtu zájemců. Rádi bychom vás poprosili o zaplacení 1000 Kč zálohy na ŠVP a to do 15. 2. 2019, peníze prosím odevzdejte u třídních učitelů. Veškeré další informace předáme během března. Děkujeme.

Informace o plavání

Od 18. 2. do 6. 5. 2019 proběhne pravidelný plavecký výcvik žáků naší školy, a to v časové dotaci 10 lekcí (celkem 20 vyučovacích hodin po 45 minutách).

ŽÁCI 5. ROČNÍKU SE PLAVÁNÍ NEÚČASTNÍ.

Pro žáky 3. a 4. ročníku hradí kurzovné škola - dle našeho školního vzdělávacího programu.

Pro žáky 1. a 2. ročníku je stanovena částka 750,- za 10 lekcí.

Cena dopravy pro 1. - 4. ročník činí 400,- Kč.

1. + 2. ročník              celkem 1 150,-

3. + 4. ročník              celkem 400,-

Prosíme o uhrazení do 8. 3. 2019 (tř. uč.). Zároveň prosíme o vyplnění formuláře zdravotní způsobilosti k plaveckému výcviku.

Po dobu plaveckého výcviku budeme odjíždět každé PONDĚLÍ ráno v 8.00 od školy. Návrat cca okolo 10.30 hodin. Pro neplavce je zajištěn dozor. Poprosím o lékařské potvrzení pro ty, kteří budou ze zdravotních důvodů z plaveckého výcviku uvolněni. Kurzovné se bude vracet pouze v tom případě, že dítě bude chybět více jak polovinu kurzu a toto doloží lékařským potvrzením, nejpozději do 6. 5. 2019.

ROZVRH HODIN BĚHEM PLAVÁNÍ

1.

2.               3.             4.              5.

VV

HV