Prosíme rodiče žáků, kteří jedou na školu v přírodě, aby do konce příštího týdne

(do 24. 5.) odevzdali potvrzení od lékaře.

Splátka druhé zálohy je do 31. 5. 2019

Díky Vám naše škola zaujímá průběžné 1. místo ve sběru hliníku. Ze získané finanční odměny jsou hrazeny některé školní akce, doprava, pomůcky apod.

Sběrová soutěž hliníku a starého papíru probíhá do konce května, sbírejte tedy dále, ať se opět umístíme na pěkné pozici.

Vážení rodiče,

od čtvrtka 7. 2. 2019 začíná doučování pro děti. Bude probíhat hned po vyučování a to od jedné do dvou hodin. Pokud by vaše děti měly o doučování zájem,ať se mi prosím nahlásí den předem. Děkuji. Markéta

Milí rodiče,

v letošním školním roce pojedeme na školu v přírodě do Stromkovic u Jablonce nad Jizerou do Horské chaty Vejpálka  https://vejpalka.cz/ a to v termínu od 3. 6. do 7. 6. 2019. Celková cena za školu v přírodě bude kolem 2000 Kč, částku upřesníme během března, podle počtu zájemců. Rádi bychom vás poprosili o zaplacení 1000 Kč zálohy na ŠVP a to do 15. 2. 2019, peníze prosím odevzdejte u třídních učitelů. Veškeré další informace předáme během března. Děkujeme.

ŠD - žáci 3. a 4. třídy, kteří navštěvují ŠD musí mít do staré budovy školy také přezůvky.

4.,5.ročník - třídní učitelka: Mgr., Bc. Markéta Nagyová

vyučující Bc. Barbora Nešněrová