VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PANÍ M. ROZBOUDOVÉ ZA ZASPONZOROVÁNÍ NAŠÍ KAVÁRNY, VŠE BYLO VÝBORNÉ: KÁVA, ČAJE I DOMÁCÍ SIRUP...DÍKY

Vážení rodiče, děkujeme vám za pomoc a účast na Kavárně...Bylo to moc prima. Děkujeme vám a těšíme se na další společné akce. Událostí děti obdržely 3238 Kč. Děkujeme

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PANU CHLUMCOVI ZA VÝROBU POMŮCEK PRO PRVŇÁČKY.

Informace o plavání

Od 2. 3. do 4. 5. 2018 proběhne pravidelný plavecký výcvik žáků naší školy, a to v časové dotaci 18 hodin. 30. 4. 2018 hodina odpadá - Velikonoční prázdniny.

Pro žáky 3. a 4. ročníku hradí kurzovné škola - dle našeho školního vzdělávacího programu.

Pro žáky 1. a 2. ročníku je stanovena částka 675,- za 18 hodin (9 dvouhodinových lekcí).

Cena dopravy pro 1. - 4. ročník činí 400,- Kč.

1. + 2. ročník             celkem 1 075,- (675,- + 400,-)

3. + 4. ročník             celkem    400,-

Prosíme o uhrazení do 28. 2. 2018 (třídním učitelům)

Zároveň poprosíme o vyplnění formuláře zdravotní způsobilosti dítěte k plaveckému výcviku.

ŽÁCI 5. ROČNÍKU SE JIŽ PLAVECKÉHO VÝCVIKU NEZÚČASTNÍ.

Po dobu plaveckého výcviku budeme odjíždět každé ráno v 8.00 od školy. Návrat cca okolo 10.30 hodin. Pro neplavce je zajištěn dozor. Poprosím o lékařské potvrzení pro ty, kteří budou ze zdravotních důvodů z plaveckého výcviku uvolněni.

PROSÍME O PAPÍRY NA KRESLENÍ (MOHOU BÝT Z JEDNÉ STRANY POPSANÉ), DĚKUJEME

INFORMACE PRO RODIČE - DUBEN 2018

D.Ú. 18. 4. ČJ - PÍSANKA strana 32 celá

RODIČE DEJTE DĚTEM STÍRACÍ FIX NA TABULKU, DĚKUJEME

ÚKOLY JSOU ROZVRŽENÉ NA KAŽDÝ DEN TAKTO: PO-ČJ ÚT-MA ST-ČJ ČT-MA + ČTENÍ

PRŮBĚŽNÝ DOMÁCÍ ÚKOL NA KAŽDÝ DEN - ČTENÍ - OTÍKOVA ČÍTANKA-JIŽ ČTOU VŠECHNY DĚTI.

ZDATNÍ ČTENÁŘI POKRAČUJÍ DOPŘEDU SVÝM TEMPEM A KDO  MÁ DOČTENOU OTÍKOVU ČÍTANKU, ČTE ZE SVÝCH KNÍŽEK.

NEZAPOMÍNEJTE NA PODPISY A NA PRAVIDELNOST VE ČTENÍ.

ZMĚNA ROZVRHU POUZE PO DOBU PLAVÁNÍ V ROCE 2018

1          2   3           4