28.6.2019 v den předávání vysvědčení, bude v omezeném režimu zajištěn provoz ŠD + oběd. Družina bude otevřena do 12,00 hod. žáci obdrželi přihlášku, kterou, prosím, vyplňte a vraťte ve škole. Děkujeme

ŠD bude v případě příznivého počasí trávit odpoledne venku (na Pastvách, na procházce), proto dejte dětem vhodné oblečení. Děkujeme

Žáci 3. a 4. třídy, kteří navštěvují ŠD musí mít ve staré budově školy také přezůvky.

Projekt SPORTUJ  VE  ŠKOLE

Základní škola Malý Újezd realizuje ve školním roce 2018/2019  pro děti projekt Sportuj ve škole. Cílem je umožnit žákům kvalitně trávit volný čas, zlepšovat se v pohybových aktivitách, upevnit pohybové dovednosti.

Projekt "Sportuj ve škole! bude probíhat každý čtvrtek pod vedením Bc. Ivety Vokounové:

1. třída     12:45 - 13:30

2., 3. a 4. třída     13:35 - 14:20

ZAČÍNÁME  4.10.2018!

ŠKOLNÍ DRUŽINA – INFORMACE PRO RODIČE

Ve školním roce 2018/2019 bude ŠD pracovat denně od 6,30h do 7,40h a od 11,40h do 16,30h.

V případě uvolňování žáků ze ŠD jinak, než je na Přihlášce nebo Zmocnění, sdělí tuto skutečnost rodiče vychovatelkám písemně na formuláři pro uvolnění žáka. Formuláře jsou k dispozici na webových stránkách školy, nebo ve školní družině u vychovatelek. Žák nemůže být uvolněn jenom na základě telefonické či jiné ústní dohody.

Do ŠD dítě potřebuje oblečení na hřiště (tepláky, šortky, mikinu, vhodnou obuv – do sáčku v šatně). Děti se mohou převlékat i do učebny – oblečení nosí ve školní tašce. V ŠD je zajištěn pitný režim, je třeba, aby dítě mělo vlastní lahvičku.

Dejte dětem balení papírových kapesníků. Pokud máte možnost přinést papíry na kreslení – použité, tištěné z jedné strany, budeme rádi. Děkujeme.

Úplata za ŠD činí za 1. pololetí 400,- Kč. Úplata je splatná do konce měsíce září a hradí se hotově u vychovatelek školní družiny.