ŠKOLNÍ DRUŽINA – INFORMACE PRO RODIČE

24.10.2019 (čtvrtek) se žáci ŠD zúčastní přírodovědného semináře Tajemství lesa, se kterým do školy přijedou lektoři ze vzdělávací agentury POCHOP. Program začne ve 13,30hod. a bude hrazen z úplaty.

Z DŮVODU MALÉHO ZÁJMU BUDE ŠKOLNÍ  DRUŽINA PO DOBU PODZIMNÍCH PRÁZDNIN UZAVŘENA.

Ve školním roce 2019/2020 bude ŠD pracovat denně od 6,30h do 7,40h a od 11,40h do 16,30h.

V případě uvolňování žáků ze ŠD jinak, než je na Přihlášce nebo Zmocnění, sdělí tuto skutečnost rodiče vychovatelkám písemně na formuláři pro uvolnění žáka. Formuláře jsou k dispozici na webových stránkách školy, nebo ve školní družině u vychovatelek. Žák nemůže být uvolněn jenom na základě telefonické či jiné ústní dohody.

Do ŠD dítě potřebuje oblečení na hřiště (tepláky, šortky, mikinu, vhodnou obuv – do sáčku v šatně). Děti se mohou převlékat i do učebny – oblečení nosí ve školní tašce. V ŠD je zajištěn pitný režim, je třeba, aby dítě mělo vlastní lahvičku.

Dejte dětem balení papírových kapesníků. Pokud máte možnost přinést papíry na kreslení – použité, tištěné z jedné strany, budeme rádi. Děkujeme.

Úplata za ŠD činí za 1. pololetí 400,- Kč. Úplata je splatná do konce měsíce září a hradí se hotově u vychovatelek školní družiny.

Žáci 3., 4. a 5. třídy, kteří navštěvují ŠD musí mít ve staré budově školy také přezůvky.